درگاه تبادل اطلاعات و نظرسنجی مردمی شیعیان اروپا

خطا
  • JFolder::create: نمی توان پوشه را ایجاد نمود Path: /www/htdocs/w00ffcb4/cache/template
پرینت

استکهلم، فاطمیه دوم

نوشته شده توسط Mahdiar. Posted in Shia Events

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَة ُ الشَّهِیدَة ُ

زهرا، عصاره عصمت است. زهرا، آیینه پاکی است. زهرا زلال کوثر است. ای همیشه جاری! ای بهار کوتاه! ای ترنم باران وحی! در شکوه مقام تو حیرانم که معرفت به غبار آستان خانه ات بوسه می زند. برهوت این دنیای خاکی شایستگی میزبانی چشمه سار همیشه جاری تو را نداشت. تو که در آیینه زخم ها و داغ ها و در هجران پدر، غریبانه زیستی و در وداع شبانه ات با پهلویی بیمار، خانه گلین را به امید آغوش بهشتی پدر ترک گفتی ...

 فرا رسیدن ایام شهادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را به محضر مقدس حضرت صاحب العصر و الزمان امام مهدی (عج) و نیز پیروان و رهروان راستین ایشان، به ویژه مسلمانان و شیعیان مقیم سوئد، تسلیت و تعزیت عرض می نمائیم.

به همین مناسبت و به منظور بزرگداشت مقام والای الگوی برتر زنان عالم و بسط و گسترش فرهنگ فاطمی در میان مسلمانان مقیم خصوصا بانوان و دختران گرامی، مرکز اسلامی امام علی (ع) ویژه برنامه های خود در این ایام حزن و اندوه را به شرح زیر اعلام می نماید:

 مجلس سوگواری ایام فاطمیه از روز چهارشنبه 1 مارس به مدت 3 شب از ساعت 19:00 در مصلای مرکز آغاز می گردد که تا روز جمعه 3 مارس ادامه خواهد یافت. برنامه ها شامل تلاوت قرآن کریم، قرائت زیارتنامه حضرت، سخنرانی، عزاداری، مرثیه سرایی و پذیرایی شام خواهد بود.

 سخنران مراسم جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر بهمن پور می باشد.

 از عموم عاشقان و شیفتگان دخت گرامی رسول مکرم اسلام (ص)، خانم فاطمه زهرا (س) به ویژه مسلمانان مقیم در شهر استکهلم دعوت می شود تا با حضور خویش در مراسم عزاداری، احیاگر ارزش ها و آیین های اصیل اسلامی باشند.

مکان: مرکز امام علی (ع) استکهلم

آخرین مقالات

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all